Casa Lizx T.

"MODA DEĞİŞİR, ANCAK STİL KALICIDIR."  COCO CHANEL

Şehrin karmaşasından doğaya kaçış planlayan, özel havuzlu villada butik, romantik  ve gözden uzak tatil hayal eden, sevdiği ile başbaşa Patara Kumsalı manzarasını seyredip, sessizliği dinlemek isteyen çiftler ve huzur arayan romantikler ile geniş aile ve arkadaş grupları için Prima Donna Premier

Tatilden döndüğünde anlatacağı bir hikayesi ve göstereceği bol  manzara fotoğrafları olsun isteyenlere.

Kendine ait özel alanları olan, huzurlu, dingin, sakin, sessiz tatil arayanlara.

Sabah kalktığında, kuş sesleri eşliğinde, kendi kahvaltısını hazırlamayı seven, gün batımında uçsuz bucaksız Patara Kumsalı manzarasına karşı , özenle seçtiği etini bahçesinde BBQ yapmaktan keyif alan lezzet düşkünlerine.

24,5 dönüm orman içi arazide, 10 villanın tamamını kiralayıp, 20 kişiye dek, tamamen size özel hale getirebileceğiniz ve kendi özel aşçınızı, bakıcılarınızı getirip ev gibi tatil yapabileceğiniz bir atmosfer Prima Donna Premier.

8 Milyon metrekare Eren Dağı Ormanı içinde, hiçbir villamızın %100 korunaklı olmadığını da not düşelim buraya.Havuzlarımızı olabildiğince korunaklı yaptığımızı ve ana yoldan 5 km toprak dağ yolu ile ulaşılabilen gizli-saklı bir tepede olduğumuzu da hatırlatalım gelecek misafirlerimize.

Prima Donna Premier villalarında, çiftlik mimarisi içinde, 7/24 güvenlik hizmeti verilmektedir.


12 km uzunluğundaki Patara Kumsalına 7 km, Kalkan plajlarına 14 km, Dalaman Havalimanına 125 km, Kaş'a 35 km uzaklıkta, deniz seviyesinden 400 metre yukarıda, Unesco Tarihi Miras Listesinde yer alan Letoon ve Xanthos'a 20 dakika, Kaputaş Plajına 15 dakika uzaklıkta Prima Donna Premier'de lüksün tanımını yapmak sizin elinizde.

 

SON 3 YIL DÜNYANIN EN LÜKS ROMANTİK, GÖZDEN UZAK-GİZLİ SAKLI VE LÜKS BUTİK VİLLALARI SEÇİLEN
PRIMA DONNA PREMIER VİLLALARINDA
5 KEYİFLİ GÜN GEÇİRMEK İSTEYENLERE


24,5 DÖNÜM ORMAN İÇİ ÖZEL ARAZİMİZDE, 6 ÖZEL HAVUZLU VİLLAMIZ VE 3 ORMAN EVİMİZDE 20 KİŞİYE DEK,  MİNİMUM 5 GECE KİRALAMA YAPABİLİRSİNİZ.

KİRALAMA TAKVİMİNDEKİ MÜSAİTLİK DURUM GÖRE  MİNİMUM 3 GECE KİRALAMA TALEPLERİ KARŞILANABİLİR.

Villa giriş saati ; 16.00 -19.30

Villa çıkış saati; 08.30 -10.00

TÜM VİLLALARIMIZ FULL MUTFAK DONANIMLI OLUP, YAKIN ÇEVREMİZDE HARİKA LEZZETLER TADABİLİRSİNİZ.

20 KİŞİLİK ARKADAŞ GRUBU VE GENİŞ AİLELERE, 15 GECE VE ÜZERİ KİRALAMALARDA, PROFESYONEL MUTFAĞIMIZI KENDİ CHEFLERİ İLE ÜCRETLİ  KULLANMA İMKANI VE ÜCRETLİ ÖZEL BAKICI SUİTLERİ KONAKLAMASI SUNUYORUZ.

KİRALAMA FİYATLARI
liz t. buyuk.jpg
 

PRIMA DONNA PREMIER'in HİKAYESİ

Her ev Hollywood ikonu bir yıldıza atfen yapılmış ve her evde farklı renk ve tasarımlar kullanılmış, detayları sevenler için eklektik bir şıklık.

Ayak bastığınız yer ahşap, tavan ahşap, duvarlar araziden çıkan taşlarla örülmüş, doğa içine saklanmış, tek zeytin ağacı kesilmeden binalar yerleştirilmiş

BRIGITTE BARDOT
BETTE DAVIS
AUDREY HEPBURN
ROBERT de NIRO
MARILYN MONROE
PENELOPE CRUZ
SOPHIA LOREN
LIZ TAYLOR
NORMA JEAN BAKER
 

Prima Donna Premier Villalarına hizmet veren şirketler

kahvaltı .jpg
patara horse riding.jpg
masaj.jpg
yatık döner.jpg

Kahvaltıcım

Patara Horse Riding

Spa & Beauty

Közde Döner             Faik Usta

 

SATIR ET- KİLO İLE MANGAL PAKETİ

satır.png
 

Kalkan ve Kaş'ta restoran önerilerimiz

 
salonika.jpg

Salonika 1881- Kalkan