G-1VN7TP8MEG
 
Casa LT.jpg

"MODA DEĞİŞİR, ANCAK STİL KALICIDIR."  COCO CHANEL

12 km uzunluğundaki Patara Kumsalına 7 km, Kalkan plajlarına 14 km, Dalaman Havalimanına 125 km, Kaş'a 35 km uzaklıkta, deniz seviyesinden 400 metre yukarıda, Unesco Tarihi Miras Listesinde yer alan Letoon ve Xanthos'a 20 dakika, Kaputaş Plajına 15 dakika uzaklıkta Prima Donna Premier'de lüksün tanımını yapmak sizin elinizde.

Tatilden döndüğünde anlatacağı bir hikayesi ve göstereceği bol  manzara fotoğrafları olsun isteyenlere.

Kendine ait özel alanları olan, huzurlu, dingin, sakin, sessiz tatil arayanlara.

8 Milyon metrekare Eren Dağı Ormanı içinde, hiçbir villamızın %100 korunaklı olmadığını da not düşelim buraya.Havuzlarımızı olabildiğince korunaklı yaptığımızı ve ana yoldan 5 km toprak dağ yolu ile ulaşılabilen gizli-saklı bir tepede olduğumuzu da hatırlatalım gelecek misafirlerimize.

Prima Donna Premier villalarında, çiftlik mimarisi içinde, 7/24 güvenlik hizmeti verilmektedir.

 
liz t. buyuk.jpg

SON 3 YIL DÜNYANIN EN LÜKS ROMANTİK, GÖZDEN UZAK&GİZLİ SAKLI VE LÜKS BUTİK VİLLALARI SEÇİLEN PRIMA DONNA VİLLALARINDA HUZURLU&DİNGİN  BİR TATİL YAPMAK İSTEYENLERE

24,5 DÖNÜM ORMAN İÇİ ÖZEL ARAZİMİZDE, 6 ÖZEL HAVUZLU VİLLAMIZ VE 3 ORMAN EVİMİZDE 20 KİŞİYE DEK, TAKVİMDEKİ MÜSAİTLİĞE GÖRE, MİNİMUM 3 GECE KİRALAMA YAPABİLİRSİNİZ.

OTEL HİZMETİ, RESTORAN HİZMETİ, GÜNLÜK HOUSEKEEPING HİZMETİ, ODA SERVİSİ OLMAKSIZIN, ÖZEL HAVUZLU VİLLA KİRALAMASIDIR.

Villa giriş saati ; 16.00 -19.30

Villa çıkış saati; 08.30 -10.00

TÜM VİLLALARIMIZ FULL MUTFAK DONANIMLI OLUP, YAKIN ÇEVREMİZDE HARİKA LEZZETLER TADABİLİRSİNİZ.

20 KİŞİLİK ARKADAŞ GRUBU VE GENİŞ AİLELERE, 15 GECE VE ÜZERİ KİRALAMALARDA, PROFESYONEL MUTFAĞIMIZI KENDİ CHEFLERİ İLE ÜCRETLİ  KULLANMA İMKANI VE ÜCRETLİ ÖZEL BAKICI SUİTLERİ KONAKLAMASI SUNUYORUZ.

 

PRIMA DONNA PREMIER'in HİKAYESİ

Her ev Hollywood ikonu bir yıldıza atfen yapılmış ve her evde farklı renk ve tasarımlar kullanılmış, detayları sevenler için eklektik bir şıklık.

Ayak bastığınız yer ahşap, tavan ahşap, duvarlar araziden çıkan taşlarla örülmüş, doğa içine saklanmış, tek zeytin ağacı kesilmeden binalar yerleştirilmiş

BRIGITTE BARDOT
BETTE DAVIS
AUDREY HEPBURN
ROBERT de NIRO
MARILYN MONROE
PENELOPE CRUZ
SOPHIA LOREN
LIZ TAYLOR
NORMA JEAN BAKER
 

Kalkan ve Kaş'ta restoran önerilerimiz

 
salonika.jpg

Salonika 1881- Kalkan